Penzion

V letošním roce byla dokončena pečlivá rekonstrukce všech pokojů.

V prvním patře je chlouba celého penzionu, romantický pokoj s vanou umístěnou přímo v místnosti, velkou postelí a luxusní koupelnou se sprchou.

    Druhé apartmá na tomto patře je rodinné, je zde možné ubytovat až 6 osob, skládá se ze dvou samostatných místností, kdy jedna je situována do tiché Střelnické ulice, druhá do sice hlučnější, ale krásné Pražské ulice. Koupelna a záchod jsou samostatné, v koupelně je sprcha. V druhém patře jsou do Střelnické ulice situovány 2 pokoje, oba mají koupelny se sprchou. Do Pražské ulice směřuje velký "business" pokoj, s pracovním koutem, manželskou postelí a možností ubytování dalších 2 osob. Koupelna a záchod jsou samostatné, v koupelně je vana. Ve třetím jsou malé "economy" pokoje, milé a umístěné přímo ve špičce střechy. Z okna je výhled na rozmanitě krásné střechy starých táborských domů a oba pokoje mají malou koupelnu s WC a sprchou.

• Check in: 14:00
• Check out: 10:00
 
Úklid pokojů: Každý den probíhá od 10:00 do 14:00.
Každý druhý den probíhá na pokoji úklid a výměna ložního prádla a ručníků. Pokud nebudete chtít být rušeni, nebo si přejete úklid pokoje v jiný den, poslouží Vám informační štítek „Nerušit“, nebo naopak „Uklidit“, který zavěsíte na kliku pokoje.        
Prostory kavárny a penzionu jsou nekuřácké. Děkujeme.